Meist

Roosamanna & Sinimanna

 

Kõik sai alguse Facebooki grupist 2014 a. Endal on kasvamas kolm tüdrukut ja oli pidevalt olukordi, kus mingeid lasteriideid oli üle ja midagi jälle puudu. Kuna sellist gruppi, mis oleks ainult tüdrukute asjadele mõeldud polnud, siis otsustasin selle ise teha. Grupi nimeks sai “Roosamanna”.
Grupi mõte seisnes selles, et said osta korralike uusi-ja kasutatuid lasteriideid, mida ise vajasid ja omakorda müüa neid mida ei vajanud. Sellise süsteemi loomine eeldas korralike müügikaustasid kuhu said laadida ülesse oma laste riiete fotod ja need ka omakorda paigutada firmakaustadesse . Eesmärgiks püstitasin, et riided oleksid korralikud, hästi hoitud ja puhtad ning omaksid head kaubanduslikku välimust. Mõnele emmele meeldib palju shoppata, lapsed kasvavad asjadest kiiresti välja , vahest laps ei jõua asju isegi selga panna, kui asi on juba väikseks jäänud, mõni laps on aga väga valiv ja ei pane kõike seda selga mida vanemad on talle ostnud, mida siis teha nende ilusate ja korralike asjadega, miks mitte panna müüki?!  Selline teguviis soodustab taaskasutust ja teeme head nii keskkonnale kui ka lastevanemate rahakotile.

Ei väsi aga kordamast, et on ka oluline roll suhtlemisel, mis eeldab meie omavahelist viisakat kommenteerimist ja teise grupiliikmete omavahelist austamist, peaks välistama halvustavate märkuste ja kommentaaride esitamise. Kutsun kõiki grupiliikmeid veel kord viisakusele ja teineteise otsuse austamisele ning loodan teiega pikka koostööd ning nauditavat suhtlemist, tähtis ei ole grupi suurus vaid selle sisu kes siin koos on. Loomulikult kutsun ma meiega liituma uusi liikmeid sest, mida rohkem meid on seda suuremad on meie valikud ja võimalused.

Nii nagu on olemas tüdrukud on olemas meil ka toredad poisid kes soovivad samuti head välja näha ning nende emmed ja issid saavad suhelda grupis “Sinimanna“ . Sinimanna grupp sai samuti alguse Facebooki grupist ning selle grupi põhitõed ja moraalireeglid on samad mis Roosamanna grupis. Sinimanna grupp sai loodud aastal 2015 . Teretulnud on kõik uued liikmed ja uued ideed. Kui meie tegevuses on midagi laita siis tule ja aita!

Kõike head soovides

Darja